Czarny Łabędź

[vc_row use_row_as_full_screen_section=”no” center_bck_image=”no”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

DUŻA SCENA
ul. Katedralna 18
07.10.2020 godz. 18:00
TEATR SCENA 96 / POLSKA

[/vc_column_text][vc_column_text]

REŻYSERIA: Maciej Dużyński i Dariusz Jarosiński
SCENOGRAFIA: Marek Sułek
MUZYKA: Marek Żurawski
WYSTĘPUJĄ: Maciej Dużyński, Dariusz Jarosiński
czas trwania 45 min.
5 +

[/vc_column_text][eltd_separator position=”left” color=”#b4642a” width=”70px” thickness=”2″ top_margin=”25px” bottom_margin=”20px”][vc_column_text]Spektakl inspirowany baśnią o Brzydkim Kaczątku Hansa Christiana Andersena.

Kolorowy świat wokół wiejskiego podwórka. Jest to świat działający harmonijnie w którym pory roku zmieniają się w naturalnym cyklu, drzewa owocują, pływają kaczki po jeziorze. Krowa daje mleko, owca daje wełnę, wszystko jest po coś i czemuś służy. I w tym świecie sielanki pojawia się ten obcy-inny.  Różniący  się od reszty społeczności, dlatego jest wyśmiewany i gorzej traktowany.  Mimo swojej odmienności znajduje wsparcie w rodzinie, która się nim opiekuje.
Spektakl porusza problem braku tolerancji dla odmienności, innego wyglądu, innego zachowania niż to ogólnie przyjęte i akceptowane w określonym środowisku.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=1yrZw-HYu6A”][vc_empty_space][eltd_image_gallery type=”carousel” autoplay=”3″ slide_animation=”slide” pretty_photo=”yes” navigation=”yes” pagination=”yes” images=”19242,19243,19244,19245,19246″][/vc_column][/vc_row]