Dindim, o czułości

[vc_row use_row_as_full_screen_section=”no” center_bck_image=”no”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Wideo prezentacja
Dindim, o czułości
Organizacja Sztuki Gllugl / REPUBLIKA CHORWACJI

[/vc_column_text][vc_column_text]

06.10.2020, godz. 18:00 – PREMIERA
9+

[/vc_column_text][eltd_separator position=”left” color=”#b4642a” width=”70px” thickness=”2″ top_margin=”25px” bottom_margin=”20px”][vc_column_text]Słoneczne popołudnie, wczesna jesień w Rio de Janeiro, czas obfitego żerowania przed zimą na półkuli południowej, gdzie zimy nie są surowe, ale melancholijne. Mieszka tam bardzo zwyczajny człowiek, stary człowiek o pomarszczonej twardej skórze i miękkim sercu. Joao prowadzi samotne, skromne życie i nikogo nie szuka. Ale jego życie zdecydowało się zmienić jego ścieżkę. Jedno bardzo niezwykłe wydarzenie wywróciło jego przeznaczenie do góry nogami.

To opowieść o nagłej i niezwykłej przyjaźni, która zmienia życie, rozśmiesza i topi serca. Jeśli myślałeś, że niemożliwe jest, aby mężczyzna i pingwin byli najlepszymi przyjaciółmi, to się myliłeś. To właśnie te dwie nieco niekompatybilne istoty przypadkowo staną się nierozłączne. To dowód na to, że przyjaźń nie zna granic, form i kształtów, przełamuje uprzedzenia i buduje pomosty między wszystkimi żywymi istotami.
Przedstawienie Dindim, o czułości, oparte jest na prawdziwym wydarzeniu w Rio de Janeiro, gdzie starzec staje się rodziną pingwina Magellana, a ta niesamowita historia ukazana jest poprzez magię teatru lalek.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”19431″ img_size=”full” onclick=”link_image”][vc_empty_space][eltd_image_gallery type=”slider” autoplay=”3″ slide_animation=”slide” pretty_photo=”yes” navigation=”yes” pagination=”yes” images=”19432,19433,19434″][/vc_column][/vc_row]