MAŁY PAN


FILM PEŁNOMETRAŻOWY

Mały Pan żyje szczęśliwie w swoim domu w Hollow Mountain. Jego spokojne życie kończy się, gdy  zaczyna marzyć o tajemniczym domu, w którym znajdzie to czego mu brakuje. Postanawia dojść do sedna tajemnicy. Wyrusza do Pustej Głowy by mu powiedziała, gdzie odnajdzie  tajemniczy dom ze snu. Pusta Głowa nie może pomóc Małemu Panu. By to uczynić potrzebuje źródlanej wody, bez niej nie potrafi odpowiedzieć  na nurtujące go pytanie. Tu rozpoczyna się długa podróż Małego Pana, który postanawia przynieść wodę. Wędrówka jest czasem zabawna, czasem niebezpieczna a nawet przerażająca. Po drodze spotyka wielu przyjaciół i pomocników, ale także wrogów. Za wszelką cenę chce osiągnąć swój cel. W końcu udaje mu się przezwyciężyć trudy i znoje. Wraca do Pustej Głowy.
Ta daje mu radę. Jakie jest zdumienie Małego Pana, gdy okazuje się, że to co mu brakowało i co przez cały czas szukał, miał niemal od początku na wyciągnięcie ręki.

REŻYSERIA – RADEK BERAN
WYSTĄPILI: SAŠA RAŠILOV, VALÉRIE ZAVADSKÁ, ZUZANA BYDŽOVSKÁ, KLÁRA SEDLÁČKOVÁ, TATIANA VILHELMOVÁ, VLADIMÍR JAVORSKÝ, MIROSLAV TÁBORSKÝ, PAVEL LIŠKA A DALŠÍ

maly_pan_1 maly_pan_2 maly_pan_3

KCK – DUŻA SCENA
SOBOTA 08.10.2016 GODZ.17:30
CZAS TRWANIA 83 MIN.
FILM DLA WIDZÓW OD LAT 12
http://malypan.cz