Objectomania

[vc_row use_row_as_full_screen_section=”no” center_bck_image=”no”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Film
Objectomania
Tamtam Objektentheater / HOLANDIA

[/vc_column_text][vc_column_text]

9.10.2020, godz. 18:00 – PREMIERA
15+

[/vc_column_text][eltd_separator position=”left” color=”#b4642a” width=”70px” thickness=”2″ top_margin=”25px” bottom_margin=”20px”][vc_column_text]Gérard Schiphorst i Marije van der Sande z Tamtam Objektentheater stworzyli spektakl wizualny Objectomania jako artyści rezydenci w Muzeum Kröller-Müller.
To skrzyżowanie teatru, muzyki i sztuk wizualnych, zawierające wideo z ekstremalnymi zbliżeniami słynnych dzieł sztuki z muzeum. Objectomania przedstawia wyjątkowy wszechświat Tamtam. Oprócz performansu, w tej przestrzeni można zobaczyć sztukę obiektową i wideo, wykonane ze znalezionych przedmiotów.

Kiedyś, na długo przed powstaniem człowieka, był przedmiot. Ziemia była zamieszkana przez rzeczy. Dziwne stworzenia, które teraz prawie wymarły. Nazywamy tę erę Objectomanią.
Czas przedmiotów. Kiedy przybyła ludzkość, przedmioty zostały poddane i stały się sługami dla nowych mieszkańców świata. Teraz człowiek wyobraża sobie siebie koronę stworzenia i żyje w miastach pełnych oswojonych rzeczy. Ale może się zdarzyć, że obiekty przeżyją ludzi.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=_Fc-uuNkHPc”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]