Wystawa

W KAŁUŻY
MARZENNA ANNA OLSZEWSKA / POLSKA

Absolwentka warszawskiej ASP wydz. rzeźby. Dyplomantka 1988  roku  pracowni prof. Jana Kucza.
Zajmuje się szeroko pojętą rzeźbą, od figuratywnej, realistycznej, po różnego rodzaju instalacje ,aranżacje przestrzenne.  Materiały, które stosuje  często wynikają z kontekstu w którym praca powstaje; w starej hucie szkła tworzy instalację z luster i szklanych odpadów, na warsztatach rzeźbiarskich  w „owczarni muzycznej ” wykorzystuje  porąbane drewno na opał, farbuje je i układa tworząc znak (+ -). Pracowała w, kamieniu ,metalu, rożnego rodzaju siatkach, styropianie, żywicy itd. Realizuje cykl  ” z głowy do głowy” polegający na realistycznym portretowaniu kolejnych znajomych osób, którzy będę prezentowani w kolejnych odsłonach, pierwszy pokaz odbył się w gal. Studio, gdzie 20 portretów tworzyło multimedialną aranżacje.
Ostatnio w polu jej zainteresowań pojawił się video-art oraz fotografia. Wystawa „ w kałuży” to wynik wnikliwej obserwcji natury.

Jeżeli zechcecie Państwo zakupić działa artystki będzie to możliwe w bezpośrednim kontakcie z twórcą.  Marzenna Anna Olszewska będzie nam towarzyszyła przez całe ANIMO.

wystawa1  wystawa2  wystawa3  wystawa4  wystawa5  wystawa6  wystawa7

WTOREK – SOBOTA 04.10  – 08.10.2016  GODZ.19:30
WYDARZENIE DEDYKOWANE WSZYSTKIM KTÓRZY CHCĄ WIDZIEĆ
www.youtube.com