Program 2018

PROGRAM FESTIWALU ANIMO KWIDZYN 2018

02.10.2018 godz. 17.30

OTWARCIE FESTIWALU

Samotni?
The Company Red Angels / Francja
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 8 roku życia
czas trwania 55 min.

03.10.2018

godz. 10:30
Mały Wiatr
Theater des Lachens  / Niemcy
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 4 roku życia
czas trwania 50 min.

godz. 17:30
Tuba Dei i Anioły
Teatr Lalek Zaczarowany Świat / Polska
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 6 roku życia
czas trwania 45 min.

godz. 19:30
Tutli-Putli – Kto jest dziki?
Teatr Malabar Hotel / Polska
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 16 roku życia
czas trwania 80 min.

04.10.2018

godz. 10:30
Ćwiczenia stylistyczne
Teatr Malabar Hotel / Polska
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 16 roku życia
czas trwania 90 min.

godz. 17:30
Calineczka
Teatr Barnaby Marcin Marzec / Polska
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 6 roku życia
czas trwania 50 min.

godz. 19:30
Odyseusz
Teatr Karlsson Haus / Rosja
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 16 roku życia
czas trwania 60 min.

05.10.2018

godz. 10:30
Drugi pokój – impresja według Zbigniewa Herberta
Unia Teatr Niemożliwy / Polska
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 14 roku życia
czas trwania 40 min.

godz. 17:30
Gra czasu
David Zuazola / Chile / Hiszpania
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 10 roku życia
czas trwania 49 min.

godz. 19:30
Ostatni szczur Theresienstadt
Hilary Chaplain / USA
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 14 roku życia
czas trwania 50 min.

06.10.2018

godz. 10:30
Co to?
Studio Teatralne Blum / Polska
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 0–4 roku życia
czas trwania 40 min.

godz. 17:30
Czarna owca
Teatrodistinto / Włochy
Duża Scena, ul. Katedralna 18
wiek: od 6 roku życia
czas trwania 45 min.

godz. 19:30
Koncert
Tara Gayan / Polska
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 16 roku życia
czas trwania 60 min.

03–05.10.2018

godz. 9:00
Teatr Obrazkowy – warsztaty
Petronela Dusa / Słowacja
Sala lustrzana, ul. Katedralna 18
wiek: od 9 roku życia
czas trwania 45 min.

godz. 12:30
Papierowe Pudełko – warsztaty
Miro Dusa / Słowacja
Sala kolumnowa, ul. Katedralna 18
wiek: od 12 roku życia
czas trwania 6 h po 2 h

godz. 12:30
Improwizacja – warsztaty
Bence Sarkadi / Węgry
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 16 roku życia
czas trwania 8 h po 2 h

03–06.10.2018

godz. 12:30
Ciało jako materiał – warsztaty
Laura Bartolomei / Włochy
Sala lustrzana, ul. Katedralna 18
wiek: od 16 roku życia
czas trwania 8 h po 2 h

03-05 godz. 9:00; 06 godz. 12:30
Animacja marionetkami – warsztaty
Krzysztof Falkowski / Polska
Sala kolumnowa, ul. Katedralna 18
wiek: od 7 roku życia
czas trwania 45 min.

03–05.10.2018

godz. 17:00
Dźwiękowe SPA – warsztaty
Maciej Hanusek / Polska
Muzeum Zamkowe, ul. Katedralna 1
wiek: od 14 roku życia
czas trwania 90 min.

godz. 16:30
Kino na piętrze
Małgorzata Sady / Polska
Czarna Sala, ul. Słowiańska 13
wiek: od 14 roku życia
czas trwania 35 min.

02–06.10.2018

Wystawa
Andrzej i Martyna Dworakowscy / Polska
Foyer teatru, ul. Katedralna 18
wiek: bez ograniczenia
otwarcie wystawy: 02.10.2018 godz. 17.00