Wartszaty – Dźwiękowe SPA – Tryptyk online

[vc_row use_row_as_full_screen_section=”no” center_bck_image=”no”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Warsztaty
Dźwiękowe SPA – Tryptyk online
Maciej Hanusek / POLSKA

[/vc_column_text][vc_column_text]

07.10.2020, godz. 21:00 – PREMIERA
08.10.2020, godz. 21:00 – PREMIERA
09.10.2020, godz. 21:00 – PREMIERA
14+

[/vc_column_text][eltd_separator position=”left” color=”#b4642a” width=”70px” thickness=”2″ top_margin=”25px” bottom_margin=”20px”][vc_column_text]Audiowizualny performance relaksacyjny w wykonaniu dwojga artystów – Maciej Hanusek (muzyka) i Joanna Nitefor (video art). Relaksująca kąpiel w dźwięku, znana z poprzednich edycji festiwalu jako Dźwiękowe SPA, przybrała tym razem formę interdyscyplinarnego przedsięwzięcia online, tak aby umożliwić gościom festiwalu bezpieczny udział w wydarzeniu.
Dźwiękowe SPA to muzyczna podróż, w której słuchacze oddają się niezwykłym dźwiękom gongów i mis dźwiękowych, a także delikatnym ambientowym krajobrazom dźwiękowym. Taki koncert najlepiej wysłuchuje się w wygodnej pozycji leżącej, dlatego muzyka z każdego odcinka jest do pobrania, dzięki czemu możemy relaksować się wszędzie!

Atmosfera jaką stwarzają misy dźwiękowe i gongi pomaga osiągnąć harmonię, a także pozbyć się stresu, często powodując tak mocne rozluźnienie, że zdarza się słuchaczom zasnąć. Przebywanie w takiej przestrzeni dźwiękowej jest doświadczeniem niezwykłym – wsłuchując się w złożony dźwięk mis, możemy mieć wrażenie przebywania w przestrzeni kosmicznej wypełnionej sferycznymi dźwiękami.[/vc_column_text][vc_empty_space][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”19418″ img_size=”full” onclick=”link_image”][vc_empty_space][vc_single_image image=”19419″ img_size=”full” onclick=”link_image”][/vc_column][/vc_row]