PROGRAM

WTOREK

/ TUESDAY

05.10.2021

12:00


NELI I MIRO DUŠA / SŁOWACJA
POKOCHAĆ LALKI

GDZIE: STARA BIBLIOTEKA – PIŁSUDSKIEGO 21
CZAS: 45 min.
WIEK: 7+
WARSZTATY

18:30


MAREK JARYNOWSKI / POLSKA
MÓJ PUNKT PATRZENIA

GDZIE: PLAC JP II
OTWARCIE WYSTAWY
CZAS: 05.10.2021 – 09.10.2021
WIEK: BEZ OGRANICZENIA
WYSTAWA

18:30


ANDRZEJ TOMASZ ŻAK / POLSKA
TEATR NATURY

GDZIE: FOYER TEATRU – KATEDRALNA 18
OTWARCIE WYSTAWY
CZAS: 05.10.2021 – 09.10.2021
WIEK: bez ograniczenia
WYSTAWA

19:00


COMPAÑÍA ZERO EN CONDUCTA / HISZPANIA
EH MAN HÉ / MECHANIKA DUSZY

GDZIE: DUŻA SCENA – KATEDRALNA 18
GODZ. 19:00 OTWARCIE FESTIWALU
CZAS: 60 min.
WIEK: 14+
SPEKTAKL

19:00


TEATR DOMOWY MARIA ISKUSNICA / BIAŁORUŚ
BATLEJKA / FILM
WOJCIECH OLEJNIK/POLSKA
OPOWIEŚCI O TEATRZE LALEK/ARTYKUŁY
OTWARCIE DZIAŁU O HISTORII TEATRU LALEK

GDZIE: www.animofestival.planimofestival.blogspot.com
CZAS: 15 min.
WIEK: 7+; dla tych, co czytają
ONLINE


ŚRODA

/ WEDNESDAY

06.10.2021

9:30; 10:30


WALNY – TEATR/ POLSKA
TUWIM

GDZIE:
BARAKOWÓZ – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS: 30 min.
WIEK: 7+
SPEKTAKL

10:30


COMPAGNIE ROUGES LES ANGES/ FRANCJA
THE SMALL DETAIL / DROBNY SZCZEGÓŁ

GDZIE:
DUŻA SCENA – KATEDRALNA 18
CZAS: 35 min.
WIEK: 3+
SPEKTAKL

16:00


MAŁGORZATA SADY/ POLSKA
RETRO – SPEKTYWNY SPACER Z FILMEM ANIMOWANYM W TLE

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS: 45 min.
WIEK: 14+
FILMY ANIMOWANE

16:15


BEATA NESSEL-ŁUKASIK, MACIEJ DUŻYŃSKI / POLSKA
JAK DALEKO – JAK BLISKO

GDZIE:
TEATR – SALA BANKIETOWA – KATEDRALNA 18
CZAS: 45 min.
WIEK: 7+
WARSZTATY

17:00


MACIEJ HANUSEK / POLSKA
DŹWIĘKOWE SPA

GDZIE:
STARA BIBLIOTEKA – PIŁSUDSKIEGO 21
CZAS: 90 min.
WIEK: 12+
WARSZTATY

17:15


COMPAGNIE ROUGES LES ANGES/ FRANCJA
THE SMALL DETAIL / DROBNY SZCZEGÓŁ

GDZIE:
DUŻA SCENA – KATEDRALNA 18
CZAS: 35 min.
WIEK: 3+
SPEKTAKL

19:00


FEKETE SERETLEK A STUDIO DAMÚZA / CZECHY
KAR – TEATR PRZEDMIOTU I KONCERT NA MOTYWACH POWIEŚCI ANNY KARENINY

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS: 60 min.
WIEK: 15+
SPEKTAKL


CZWARTEK

/ THURSDAY

07.10.2021

9:30; 10:30


WALNY – TEATR/ POLSKA
TUWIM

GDZIE:
BARAKOWÓZ – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS:  30 min.
WIEK: 7+
SPEKTAKL

10:30


THEATER DES LACHENS / NIEMCY
ARMSTRONG. NIEZWYKŁA MYSIA WYPRAWA NA KSIĘŻYC

GDZIE:
DUŻA SCENA – KATEDRALNA 18
CZAS:  45 min.
WIEK: 4+
SPEKTAKL

16:00


ADAM KAROL DROZDOWSKI / POLSKA
20 LAT ANIMO – JEGO SPOŁECZNY WYDŹWIĘK

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS: 30 min.
WIEK: 14+
PANEL DYSKUSYJNY

16:15


BEATA NESSEL-ŁUKASIK, MACIEJ DUŻYŃSKI / POLSKA
JAK DALEKO – JAK BLISKO

GDZIE:
TEATR – SALA BANKIETOWA – KATEDRALNA 18
CZAS: 45 min.
WIEK: 7+
WARSZTATY

16:45


IRENA BRZESKA / POLSKA
TEATR RZEŹBY

GDZIE:
ZAMEK W KWIDZYNIE –
KATEDRALNA 1
OTWARCIE WYSTAWY
CZAS: 05.10.2021 – 09.10.2021
WIEK: BEZ OGRANICZENIA
WYSTAWA

17:00


MACIEJ HANUSEK / POLSKA
DŹWIĘKOWE SPA

GDZIE:
STARA BIBLIOTEKA –
PIŁSUDSKIEGO 21
CZAS:  90 min.
WIEK: 12+
WARSZTATY

17:15


IRENA BRZESKA / POLSKA
KANIA

GDZIE:
ZAMEK W KWIDZYNIE –
KATEDRALNA 1
CZAS: 30 min.
WIEK: 12+
SPEKTAKL

19:00


BENCE SARKADI THEATRE OF MARIONETTES / WĘGRY
ŁAWKA – CZAS – OPOWIEŚCI

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS:  45 min.
WIEK : 16+
SPEKTAKL


PIĄTEK

/ FRIDAY

08.10.2021

9:30; 10:30


WALNY – TEATR/ POLSKA
TUWIM

GDZIE:
BARAKOWÓZ – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS:  30 min.
WIEK: 7+
SPEKTAKL

10:30


IRENA BRZESKA / POLSKA
KANIA

GDZIE:
ZAMEK W KWIDZYNIE –
KATEDRALNA 1
CZAS: 30 min.
WIEK: 12+
SPEKTAKL

16:00


MAŁGORZATA SADY/ POLSKA
RETRO – SPEKTYWNY SPACER Z FILMEM ANIMOWANYM W TLE

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS:  45 min.
WIEK : 14+
FILMY ANIMOWANE

16:15


BEATA NESSEL-ŁUKASIK, MACIEJ DUŻYŃSKI / POLSKA
JAK DALEKO – JAK BLISKO

GDZIE:
TEATR – SALA BANKIETOWA – KATEDRALNA 18
CZAS:  45 min.
WIEK : 7+
WARSZTATY

17:00


MACIEJ HANUSEK / POLSKA
DŹWIĘKOWE SPA

GDZIE:
STARA BIBLIOTEKA – PIŁSUDSKIEGO 21
CZAS: 90 min.
WIEK: 12+
WARSZTATY

17:15


LA CAPRA BALLERINA / WŁOCHY
DORME

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS: 42 min.
WIEK: 6+
SPEKTAKL

19:00


FIGURENTHEATER WILDE &VOGEL / NIEMCY, GOLDEN DELICIOUS / IZRAEL
KURZ / DUST

GDZIE:
DUŻA SCENA – KATEDRALNA 18
CZAS:  100 min.
WIEK: 15+
SPEKTAKL


SOBOTA

/ SATURDAY

09.10.2021

10:30


FIGURENTHEATERWILDE & VOGEL / NIEMCY
MICRO

GDZIE:
STARA BIBLIOTEKA – PIŁSUDSKIEGO 21
CZAS: 5 min.
WIEK: 14+
SPEKTAKL

17:00


MACIEJ HANUSEK / POLSKA
DŹWIĘKOWE SPA

GDZIE:
STARA BIBLIOTEKA – PIŁSUDSKIEGO 21
CZAS:  90 min.
WIEK: 12+
WARSZTATY

17:15


TEATR MALABAR HOTEL / POLSKA
BALDANDERS

GDZIE:
DUŻA SCENA – KATEDRALNA 18
CZAS:  60 min.
WIEK: 15+
SPEKTAKL

19:00


TEATR OKNO / POLSKA
ROMANS PERLIMPLINA I BELISY

GDZIE:
CZARNA SALA – SŁOWIAŃSKA 13
CZAS:  40 min.
WIEK: 16+
SPEKTAKL